Cabana Los Abuelos
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Wandelen | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
De 2-slaapkamer Cabana Los Abuelos Mendoza is gesitueerd op 3 km van Museo Casa de Fader en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Vanuit dit chalet kunt u het uitzicht over de tuin bewonderen. Deze 1-badkamer accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken worden ook aangeboden.
Deze gesitueerde in Mendoza Cabana Los Abuelos biedt een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei ter plaatse. Hansel & Gretel ligt in de buurt van deze villa en biedt een ruime keuze aan Zuid-Amerikaanse gerechten. De 55 m² grote villa biedt toegang tot treinstation Bus van Mendoza, dat binnen 90 minuten rijden ligt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo Casa de Fader3448 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Governor Francisco Gabrielli93 km
- Treinstations
- Busstation van Mendoza47 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Wandelen
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Cabana Los Abuelos?
Ja, Cabana Los Abuelos biedt wifi aan. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in Cabana Los Abuelos?
Ja, Cabana Los Abuelos serveert een continentaal ontbijt. - ❓
Wat is de capaciteit van Cabana Los Abuelos?
Tot 4 personen kunnen verblijven in Cabana Los Abuelos. - ❓
Is er een keuken in dit chalet?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in dit chalet. - ❓
Hoe dicht ligt het treinstation bij Cabana Los Abuelos?
Er ligt Bus van Mendoza treinstation op 90 minuten rjden van Cabana Los Abuelos.